Cordeus - Fresh CantinaFresh Cantina Cordeus

 

Restaurace s venkovní terasou v Dejvicích. Provoz je součástí Centra trvalého zdraví Cordeus.

(Spolupráce od roku 2015 dodnes.)

Zadání od klienta: 

Navržení koncepce stravovacího provozu.

Výběr personálu.

Výběr dodavatelů.

Sestavení jídelních a nápojových lístků se zaměřením na zdravou výživu v souladu s činností celého Centra trvalého zdraví. Zařazení vegetariánských a Metabolic balance jídel, jídel pro děti.

Dohled nad provozem.

Výsledek:

(Za stálé spolupráce s klientem a personálem Fresh Cantiny.)

Změna koncepce restaurace a kuchyně.

Zařazení vegetariánských a Metabolic balance jídel do každodenní nabídky.

Rozšíření nabídky o poháry, moučníky, freshe a smoothies.

Rozšíření nabídky o snídaně a odpolední svačiny.

Zařazení zeleninových a ovocných salátů do pravidelné nabídky.

Vyjádření majitele:

"S Katkou jsme se setkali v době, kdy jsme řešili koncepční změny v provozu restaurace umístěné v prostorách zdravotnického Centra trvalého zdraví Cordeus. Kladli jsme si otázky, jak v našem netypickém provozu vše nastavit tak, abychom uspokojili jak běžné strávníky, tak klienty Centra trvalého zdraví, kteří preferují zdravá nebo vegetariánská jídla, nebo i děti, které u nás navštěvují různé kurzy. Sami jsme si s konceptem nevěděli rady, a tak spolupráce s Katkou přišla jako dar z nebes."

"Očekávali jsme od ní vizi, jasnou koncepci, ale i rychlou realizaci – a vše ideálně hned teď. A realita byla přesně taková, jaké bylo i naše očekávání. Katka je prostě zkušený profík, má odhad pro situaci, cit pro prostor, umí komunikovat, hned vidí řešení, a navíc má skvělé schopnosti vše rychle zrealizovat."

"Změna to byla nelehká, ale díky spolupráci s Katkou, připravujeme nyní velmi chutná jídla v souladu s vizí a hlavní ideou centra zdraví. Tedy jídla, která podporují zdraví, a navíc i dobře chutnají. Což byl náš záměr, který se nám nedařilo původně zrealizovat. No a s Katkou to najednou šlo. Dnes máme spokojené hosty, kteří vědí, že se u nás nají dobře skutečně každý. Spolupráci s Katkou mohu určitě každému jenom doporučit. Pokud třeba taky nevíte kudy kam, jako jsme to měli my, ukáže vám směr a pomůže vám nastavit cestu k cíli."

 

Bára Wolfová Balcarová

Fresh Cantina v centru Cordeus

+420 251 097 423

restaurace@cordeus.cz

www.cordeus.cz