Antonínovo pekařstvíŘemeslné pekařství na Vinohradech

Kapacita 15 míst k sezení, počet  hostů, kteří sem chodí pro chléb, vypečené houstičky i koláčky jako od maminky, nekonečný.

(Spolupráce od roku 2013 do 2015)

 

Situace:

V roce 2012 dostal dnešní majitel Antonín Kokeš nápad otevřít pekařství, kde se bude péci chléb, rohlíky a koláče přímo před zákazníky, a to s láskou k pekařskému řemeslu, s důrazem na kvalitu a poctivost surovin.

 

Zadání od klienta: 

Navržení koncepce provozu.

Výběr personálu.

Výběr dodavatelů.

Dodání receptur a technologických postupů.

Konzultace gastroprojektu.

Dohled nad zkušebním provozem.

 

Výsledek:

(Za stálé spolupráce s klientem.)

Domluvena koncepce „láskyplného pekařství“ s osobním a milým přístupem k zákazníkům.

Vybrán základ pekařského týmu.

Vytvořeny receptury a technologické postupy na chléb, křupavé rohlíky, maminčiny koláče, čokoládové dobroty a mnoho dalších.

V tuto chvíli je pekařství otevřeno denně a vůně čerstvě upečeného chleba s křupavou kůrkou se line širokým okolím.

 

Vyjádření majitele:

"Už po prvních schůzkách zahajujících naši spolupráci s Kateřinou mi bylo jasné, že její role nebude pouze externě-konzultantská. Stala se mým důvěrným partnerem při hledání správného konceptu pekařství s jedinečným obsahem a konzistencí ve všech dílčích aspektech. Získal jsem k ní velký respekt nejen díky jejím zkušenostem a profesionalitě, ale také díky jejímu zapálení a nekompromisnosti. I proto je celý projekt úspěšný, neboť jeho jednoduchost a srozumitelnost funguje přesně tak, jak Kateřina důsledně a precizně stavěla jeho jednotlivé části."

"Kateřina se účastnila všech zásadních kroků ve fázi příprav i realizace. Diskutovali jsme a na základě jí připravených materiálů a doporučení jsme rozhodovali o celkové strategii podniku, tvořili jeho koncepci včetně menu a sortimentu, hledali vhodné místo a stavěli interiér. Rovněž veškeré receptury připravila a během testování velmi aktivně pracovala na jejich finálních podobách."

"Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce je pekařství, kam se lidé vracejí za poctivým pečivem a příjemnou atmosférou. A Kateřina se na této vizitce podílela velmi zásadním způsobem, vždy se smyslem pro humor, realisticky a přitom s razantní elegancí."

 

Antonín Kokeš

ALBI Česká republika a.s.

Thámova 13, Praha 8, 186 00, Czech Republic

tel.: +420 222 541 381, fax: +420 222 541 380

E-mail: antonin.kokes@albi.cz

www.albi.cz

www.antoninovopekarstvi.cz