Lávka - café-bistro-pekárnaVyjádření majitelky:

Již několik let jsme plánovali otevřít si malou bistro-kavárnu - útulné místo pro lidi, pro setkávání, odpočinek, kam jdete za dobrou kávou, francouzskými koláči a milým úsměvem. Jelikož ani já ani můj muž nejsme z oboru, zapátrala jsem a oslovila paní Kateřinu, což dnes vnímám jako velký přínos.

Na první schůzce mi Kateřina velmi zdvořile a mile, ale přímými argumenty celý "jasný" záměr přeměnila v prach. A tak jsme začali nanovo - usměrňovat představy, hledat cílovou skupinu a unikátní záměr. Paní Kateřina nic nepodcení - přijela na místo, prověřila si naši rešerši lokality, diskutovali jsme představy, vize a tak se původní záměr přeměnil na café-bistro s otevřenou rukodělnou pekárničkou.

Po dobu příprav byla paní Kateřina vždy milá a ochotná. Kdykoliv jsme potřebovala cokoliv probrat či vyřešit (častokrát s "nervy na pochodu"), byla mi k dispozici. S klidem vyslechla a pomohla najít konstruktivní řešení i lidsky uklidnit a podpořit. Mnohokrát na úkor jejího večerního klidu. Přestože jsme ne všechna řešení přijímali snadno, v důsledku jsme jim dali za pravdu.

I když jsme nakonec naše cafe-bistro-pekárnu Lávka z rodinných důvodů neotevřeli a nabídli k prodeji, paní Kateřinu mohu jako parťáka a průvodce opravdu doporučit. Je to skutečný profesionál s rozsáhlými znalostmi a zároveň obyčejný srdečný člověk, za což si jí velmi vážím.

Andrea Nováková

café-bistro-pekárna Lávka, Plzeň

+420732953692