Panství BechyněJeden z nejkrásnějších zámeckých resortů u nás.

Vyjádření majitelky:

"S Kateřinou jsme se poznaly v době, kdy nám obchod v našich ubytovacích zařízeních a restauracích stagnoval. Stále jsem ale byla přesvědčená o tom, že to zvládneme sami a že nepotřebujeme nikoho cizího, kdo by nám radil. Na první naši schůzku jsem šla značně kriticky naladěná. Aniž bych to tušila, rychle jsem pochopila, že ji potřebujeme jako sůl, protože 'přes všechny stromy jsme přestali vidět les'. Velice rychle se stala nepostradatelnou součástí našeho týmu."

"Je zkušená, praktická, racionální, obětavá, nezištně myslící a soustředěná profesionálka. Ne vždy se její tah na branku líbí našim zaměstnancům, nicméně se vždy podařilo najít cestu, jak je přesvědčit o tom, aby udělali ten extra krok vpřed, pro dobro firmy, ale hlavně pro dobro jich samotných. Její přirozený smysl pro obchod, neustálé ziskové uvažování, neúnavná energie a trpělivost je strhující. Nenechá se unést malichernostmi z každodenního provozu, a i přes tlak a stres, který je na ni vyvíjený, tak neztrácí zdravý selský rozum a nadhled nad celkovou situací."

"Káťa je univerzální člověk, který se dokáže vžít do jakékoli možné problematiky, zanalyzuje každý ekonomický výstup a promění ho v praktický 'zlepšovák'. Za poslední dva roky nám značně pomohla v personální oblasti, při tvorbě nové strategie našeho gastro oddělení, s nastavením nových pracovních postupů a s implementací nových softwarů. Díky tomu jsme ušetřili čas a energii našich zaměstnanců, které bylo možné přesměrovat na obchod a cross-selling."

"Káťa vymýšlí nové produkty, hlídá čísla, ubytovací rezervace, ale i tón a způsob komunikace s klientem. Zároveň aktivně pomáhá s akvizicí svateb a firemních akcí, zdravě kritizuje nedostatky a otevírá nám oči tam, kde my přehlížíme detaily."

"Pokud zvažujete spolupráci s Káťou, přestaňte zvažovat, zvedněte telefon a zkuste si s ní domluvit termín v jejím náročném kalendáři. Stojí to za to."

 

Nicole Šťávová, MA

Panství Bechyně s. r. o.

Resort-Bechyne.cz