Pec nám spadlaRukodělná pekárna, kavárna a bistro v Praze.

Vyjádření majitelky:

"Kateřinu jsem poznala dva a půl roku před tím, než jsem našla správné místo pro můj současný projekt. Tehdy jsem si myslela, že otevřu kavárnu, vše v ní budu dělat sama a budu šťastná ze splnění svého snu. Kateřinu jsem si našla na internetu a chtěla „jen poradit jak na předpisy“. Ona ochotně prohlédla můj zamýšlený prostor a při naší první schůzce mi ho rozmluvila. Tehdy se mi zhroutil svět!"

"Dnes vím, že mi tím zachránila všechny moje peníze a nejspíš i klidný spánek a rodinu. Došlo mi, že moje představy byly naivní. A tak jsme byly víc než dva roky ve spojení, mezitím jsem k ní získala obrovskou důvěru a začala naslouchat všem jejím doporučením. Prošla se mnou prostory napříč Prahou, a když už se mi zdálo, že nikdy nekývne na žádné místo, přišly jsme na Prosek a stačil téměř jediný pohled, abychom obě věděly, že to je to pravé místo pro můj sen."

"Moje představy se, díky Kateřině, od první myšlenky na kavárnu posunuly jiným směrem, a proto jsem na začátku roku 2019 začala budovat malou rukodělnou pekárnu s kavárnou a bistrem, kterou jsem 6. 3. 2019 otevřela. Kateřina mi stála po boku od první chvíle a přes její nabitý diář našla vždy prostor pro vše potřebné, často na úkor svého pohodlí. Konzultovaly jsme vše: řízení s úřady, stavbu příček, výběr výmalby i personálu. Kompletně postavila nabídku sortimentu s recepturami, pomohla mi s tvorbou kalkulací, doporučila pokladní systém a pomohla vybrat skvělé dodavatele."

"V současné chvíli, na počátku 2020 mám velmi dobře se rozjíždějící podnik a jsem šťastná, že dál stojí při mně. Je součástí naší partičky a dotváří s námi tvář Pec nám spadla. Dále vymýšlí nový sortiment, sleduje kalkulace, pomáhá mi rozhodnout o případných investicích. Mě i moje zaměstnance učí, jak v sobě najít to nejlepší a přirozeně dělat věci ve prospěch podniku i sebe. Díky jejím obrovským zkušenostem je vždy o krok napřed, vidí věci dříve a z jiné perspektivy než my. Všechny klienty i zaměstnance bere jako rovnocenné partnery a vždy nás přijímá s velkou trpělivostí a laskavostí. Díky tomu se můžeme pořád posouvat a zdokonalovat."

"Spolupráci s ní mohu vřele doporučit."

 

Mirka Zrostlíková

Rukodělná pekárna "Pec nám spadla"

m.me/pecnamspadla1

https://www.facebook.com/pecnamspadla1/