Penzion DvorceJe tomu přesně dva roky, kdy jsme se s Kateřinou poprvé setkaly. Bylo to v době, kdy jsem zvažovala možnosti, jak podnik posunout dál a věděla jsem, že potřebuji odbornou pomocMěla jsem na starosti dvě malé děti, penzion s 60 lůžky a restauraci se 70 místy.

Penzion a restauraci provozuji od roku 2011. Restaurace dlouhá léta přede mnou nefungovala a penzion běžel pouze v letních měsících. Za čtyři roky se mi podařilo restauraci a penzion otevřít od května do září.

Kateřina dostala za úkol prodloužit sezonu od března do prosince, nastavit cenovou politiku penzionu a restaurace, najít dobrý personál, sestavit jídelní lístky a najit pro provoz vhodný rezervační a restaurační systém, který by mi dopřál čas pro moji rodinu.

Během dvou let se pro mě Káťa stala výbornou učitelkou a poradkyní. Stala se mi oporou v těžkých chvílích a vždy při mě stála. Nejvíce u ní oceňuji, že mě nekritizuje a vždy vyzdvihne věci, které se podařili a které mě ženou kupředu.

V současně chvíli má penzion 70 lůžek a restaurace kapacitu v letních měsících 100 míst. Náš penzion je vyhledávaný nejen pro rodinné dovolené, ale také pro svatební hostiny, školení a firemní akce a těší se velké oblibě. Na tomto má velký podíl Kateřina Fragnerová, za což jí velmi děkuji. Za poslední dva roky je ona moje nejlepší investice do podniku. Spolupráci s ní doporučuji každému, kdo svoji práci miluje a přeje si fungující a prosperující podnik. Spolupráce s Káťou má smysl, když jí budete důvěřovat a o věcech s ní diskutovat, tehdy vám dokáže pomoct.

Naše spolupráce na podzim končí, protože Káťa svůj úkol splnila. Vím, že mi zůstane 100 km ode mne někdo, komu mohu s důvěrou zavolat a požádat kdykoliv o pomoc! Děkuji, Káťo za vše dobré, co jsi mi dala.

Anna Habersbergerová - Penzion Dvorce

+420 775 705 910

info@dvorce.cz

www.dvorce.cz